Drobečková navigace

Úvod > Specializace

Sklenářství se specializací na sprchy, interiéry a pergoly

Sklo nás inspiruje, a tak se rádi pouštíme do náročných projektů. Věříme, že sklo je úžasný materiál, který má své místo nejen v exteriéru, ale také v interiéru. Zvlášť v poslední době se sklo do domácností, kanceláří a komerčních prostorů navrací. A není divu – lze s ním opravdu kouzlit.

Naše sklenářská specializace

Zájem o sklo v interiéru i exteriéru nás těší, a tak společně s vámi, našimi zákazníky, hledáme nejlepší možné řešení vašich projektů. V naší sklenářské praxi se specializujeme na několik segmentů.

Sprchové kouty

Navrhujeme, tvoříme a realizujeme sprchové kouty ze skla na míru. Pomůžeme vám s designem, výběrem skla i detailů a také s montáží. Sprchové kouty ze skla jsou dnes velmi žádané, protože v koupelnách vypadají skvěle, jsou nadčasové a také se dobře udržují.

Sklo v interiéru

Zasklíváme interiérové prvky, jako jsou například dveře, bezrámové zábradlí, zrcadla nebo kuchyňské linky. Realizujeme příčky ze skla. Sklo dokáže pozvednout každý interiér. Je nadčasové. Ladí s různými materiály, zejména s kovem nebo dřevem.

Zasklívání pergol

Abyste si čas, který v pergole strávíte, náležitě užili, doporučujeme její zasklení. Sklo vpouští dovnitř pergoly světlo, zároveň vás chrání před rozmary počasí. Pergoly zasklíváme bezpečnostním sklem, což zvyšuje ochranu věcí uložených uvnitř.

Izolační dvojskla a trojskla

Zasklíváme okna a připravujeme izolační dvojskla a trojskla na míru. Okenní skla z našeho sklenářství dobře izolují (dvojskla mají hodnostu prostupu tepla 1,1 W/m2, trojskla pak 0,6 W/m2). Dodáme a namontujeme vám i bezpečnostní skla nebo protihluková izolační skla.

Rámování obrazů

Naší specializací a vášní je rámování a zasklívání obrazů. Naše rámařství je v tomto ohledu největší na Vysočině. S vašimi obrazy a fotografiemi pracujeme citlivě. Rádi vám pomůžeme s výběrem rámu, paspart a skla.

Další specializace a služby

Zasklíváme vše, co v našem oboru existuje. Nevybrali jste si z výše uvedeného? Nejsnazší je, pokud nás rovnou kontaktujete nebo nám pošlete on-line poptávku. Téměř jistě pro vás najdeme odpovídající řešení.